WARSZTATY - odbyły się


Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne warsztaty: "Komunikacja budująca autorytet, zgodna z zasadami etykiety w biznesie" 10.04.2018 r.

  1. Mój wizerunek w biznesie – elementy mające wpływ na to w jaki sposób jesteśmy odbierani przez otoczenie.
  2. Wpadki w komunikacji werbalnej i niewerbalnej, które obniżają autorytet i wiarygodność w oczach naszych biznesowych partnerów.
  3. Różne formy komunikacji i ich wpływ na sukces w biznesie
  • Elegancja w działaniu i reakcjach (zasady precedencji w biznesie – między innymi: powitania, pierwsze wrażenie, uścisk dłoni, autoprezentacja i prezentacja innych).
  • Komunikacja wizytówkowa – co mówi o mnie moja wizytówka (kształt, jakość, grafika, treść).
  • Elegancja językowa (co i jak mówić, siła dobrego słowa, co komunikujemy poprzez to co i w jaki sposób mówimy, czym jest język dyplomatyczny w biznesie) trening komunikacji profesjonalnej.
  • Mowa ciała jako silne dopełnienie treści (gesty i postawy wzmacniające pozytywnie przekaz słowny, mowa ciała na stojąco, mowa ciała na siedząco, dystans w rozmowie – 3 kręgi.) analiza – argumentacja i trening.
  • Kontakt wzrokowy i jego znaczenie w rozmowie.

 

Termin:wtorek 10 kwietania 2018 r.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Ośrodka w godz. 16.30 - 20.30.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajeciach, proszone są o zgłoszenia osobiste w siedzibie Ośrodka (ul. Klasztorna 16), telefonicznie pod numerem telefonu 61 853 21 86 lub pocztą elektroniczną  info@powp.poznan.pl

powrót Drukuj Stworz PDF

Informacje o artykule

Redakcja: POWP
Data publikacji: 27.03.2018 16:14
Liczba wyświetleń: 569


Powiat Poznański Poznań ODSWDG ZUS OIP IS Poznań Krajowa Izba Doradców Podatkowych o. wielkopolski UMWW WUP PARP WARP CEIDG PIG WIR KRAZ
OSTATNIO DODANE
 
iinfo