SZKOLENIE -odbyło się

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia: "Elektroniczne fakturowanie w zamówieniach publicznych dla biznesu", 23 i 24 października 2018 r.

JAKI JEST CEL SZKOLEŃ?

- omówienie zmian w prawie, dotyczących przesyłania faktur wystawianych w ramach zamówień publicznych (18 kwietnia 2019 roku wchodzi w życie ustawa o fakturowaniu elektronicznym),
- przedstawienie zasad działania Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF) - przygotowywanej przez Instytut Logistyki i Magazynowania z Poznania na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii,
- przedstawienie korzyści wynikających z elektronicznej wymiany danych między przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi,
- instruktaż jak przygotować się do wdrożenia fakturowania elektronicznego przy realizacji zamówień publicznych.

KOSZTY i REJESTRCJA
Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
Uczestników obowiązuje rejestracja za pośrednictwem strony www.efaktura.gov.pl/szkolenia (zakładka SZKOLENIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW)

Zgłoszenia przyjmowane są wg kolejności ich nadsyłania.
Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenia zrealizowane zostaną  23 i 24 października 2018 r.  w godz. 10.00 - 14.00, w siedzibie Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu  i skierowane są do wykonawców zamówień publicznych  (firm dostarczających usługi lub towary do urzędów) oraz dostawców rozwiązań informatycznych dla administracji.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

www.efaktura.gov.pl

T: + 61 666 48 01
M: milena.rozwalka@ilim.poznan.pl

Dokumenty do pobrania:

Typ Opis Data
załącznik Program szkolenia 2018-10-16 09:30:57
Drukuj Stworz PDF

Informacje o artykule

Redakcja: POWP
Data publikacji: 16.10.2018 09:29
Liczba wyświetleń: 160