AKTUALNOŚCI

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Topas Sp. z o.o. zaprasza 258 samozatrudnionych i/lub pracowników należących do kadry zarządzającej zatrudnionych w 127 mikro-, małych i średnich przedsiębiorstwach mających siedzibę na terytorium RP do wzięcia udziału w projekcie "Zwinnie - elastycznie - metodycznie".

więcej >>>

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Centrum  Szkoleń i Innowacji zaprasza do udziału w projekcie „KWALIFIKACJE dla ICT” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej >>>

WARSZTATY - ODBYŁO SIĘ

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne warsztaty:

"Zasady przygotowywania planu przedsięwzięcia (biznesplanu) przy ubieganiu się
o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy
w Poznaniu".

więcej >>>

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Firma Consultor Sp z.o.o zaprasza do udziału w projekcie „Kadra kluczem sukcesu” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji zawodowych osób pracujących  w branży budowlanej i produkcji przemysłowej.

więcej >>>

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza przedsiębiorćów z woj. wielkopolskiego do udziału w "Akademii mikro, małych i średnich przedsiębiorstw".

więcej >>>

BEZPŁATNE DORADZTWO DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Jest już dostępna najnowsza edycja publikacji ,,Przedsiębiorco! Skorzystaj!” wydanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej >>>
Strona:


Powiat Poznański Poznań ODSWDG ZUS OIP IS Poznań Krajowa Izba Doradców Podatkowych o. wielkopolski UMWW WUP PARP WARP CEIDG PIG WIR KRAZ
 
iinfo